Jak otrzymać korzystną ofertę leasingu?

Serwis Leasing-Auto.pl umożliwia znalezienie leasingu dla wybranego samochodu na dwa sposoby:

1) Poprzez wysłanie zapytania bezpośrednio do dealera

Część dealerów osobiście zapewnia atrakcyjne finansowanie oferowanych przez siebie pojazdów, dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom dealerów i osób poszukujących samochodu w leasing stworzyliśmy platformę umożliwiająca wysłanie zapytania o finansowanie bezpośrednio do dealera. Aby z niej skorzystać wystarczy przy wybranej ofercie samochodu ustawić żądane parametry leasingu, po czym należy wcisnąć przycisk „znajdź finansowanie” i uzupełnić krótki formularz dotyczący Twojej firmy. W ciągu kilku dni powinieneś otrzymać ofertę finansowania.

Jeśli pomimo wysłania zapytania do dealera nie wysłał on Tobie oferty na wybrane auto prosimy o zgłoszenie takiego incydentu na skrzynkę BOK@leasing-auto.pl

Uwaga, jeśli nie zdecydowałeś się na konkretny pojazd i chciałbyś wysłać zapytanie o kilka różnych samochodów warto zarejestrować się w naszym serwisie – wówczas nie będziesz musiał kilkukrotnie wypełniać tego samego formularza, ponieważ dane podane przy rejestracji będą zaczytywać się automatycznie. 

2) Poprzez samodzielne przesłanie zapytania do firm finansujących.

Jeśli dealer nie oferuje we własnym zakresie finansowania nie masz się czym martwić – znajdziesz je w naszym serwisie. Po wybraniu samochodu oferowanego przez takiego dealera, będziesz mógł skorzystać z porównywarki leasingowej, której operatorem jest serwis Comperia.pl.